Previous Entry Share Next Entry
Вибори в Погребах, чи вибори у погребі
m_tihomirov
Інформація про те, що Субботін В’ячеслав є кандидатом у депутати Броварської ради від БЮТ вмить ошелешила весь район. Адже всі знали, що він є членом Партії Регіонів.

Щоб пробратися у раду, з якої його нещодавно виперли разом зі своїм босом із ПР – Михайлом Царенком, цей «порядний» юрист удався на приховування того факту, що він є членом ПР. Як виявилося ж тепер, він ще й давно є членом БЮТ у Дарницькому районі м.Києва, про що до виборів ніхто й не здогадувався. Так написав він у своїй біографії. А ще, як виявилося, він невгамовний борець за права людини, за справедливість…

Заява Субботіна про прийняття в члени партії Регіонів, написана ним власноруч


 
Рядові б’ютівці водночас схвалили такого «борця», вирішили прийняти до своїх лав і почали активно агітувати за нього.
 
Та фальсифікація розкрилася: Субботін уже на виборах 2010-го разом з Царенком, який пізніше стане головою районної ради, активно підтримує ПР. Він так само, як і тепер у Погребах, гасав у Богданівці з Царенком, закидаючи село агітацією, обіцянками відсудити пенсії, постелити дороги, провести світло… Навіть коропи в озеро запускали разом. А потім повісили бігборд «Перетворимо Богданівку на краще село в Київській області». Стоїть цей бігборд у селі й досі, а Царенко з Субботіним як вітром здуло. За півтора року не виконано жодної обіцянки.
 
Бігборд «Перетворимо Богданівку на краще село в Київській області»
 
А за обрієм намітилися Погреби. З легкої руки членів ПР Царенка, Зайцева, Ющенка подався Субботін у депутати від БЮТ. З офісу ПР не вилазив, консультувався, радився, обіцяв вірно служити, навіть агітаційну літературу разом розносили.
 
А коли оголосили результати виборів – Субботін мало з вікна не вивалився, обнімаючися із регіоналами – Зайцевим та Ющенком – вірними партійцями.
 
Проголосували за нього у Погребах такі самі обдурені виборці, як і в Богданівці: кому обіцяв світло, автобус, виграні суди. Жаль тільки, бігборд не перенесли з Богданівки «Перетворимо Погреби на краще село в Київській області», так би нагадував Погребцям про невиконані обіцянки. І тішилися б погребчани, як і богданівці, дивлячися на той бігборд, до наступного пришестся суботіноцаренків. На слідуючих виборах. А поки що обирали погребці в темноті, без світла, скриньок, як у погребі не то БЮТ’івця, не то регіонала, такого собі вовка в овечій шкурі.

 

Субботін уже є членом партії БЮТ  

?

Log in

No account? Create an account